5 pomysłów na biznes z bardzo to niskim kapitałem.

Wiele osób marzy o tym by założyć własną działalność gospodarczą, a także zacząć ją prowadzić w sposób niezależny. Jednak dużo osób się zniechęca, ponieważ samo założenie firmy jest darmowe i bardzo proste. Jednakże kapitał, jaki musimy, posiadać najczęściej jest, bardzo wysoki. W tym artykule przedstawimy Tobie aż 5 pomysłów na biznes w 2022 roku, ale z bardzo niskim kapitałem.

Czy wiesz, że już nawet z 1000 złotych możesz prowadzić swoją działalność i firmę?

Pamiętaj jednak, że po każdym pomyśle pomyśl chwile, czy takowa praca by Ciebie zadowoliła i czy sprawiłaby Ci to przyjemność. To najważniejsza kwestia w poszukiwaniu własnego pomysłu na biznes w 2022 roku.

5. Korepetycje.

Jest to tak naprawdę bardzo łatwa działalność gospodarcza, która ma za zadanie szukać to cały czas nowych osób do tak zwanej „nauki dodatkowej” a takowa praca może odbywać się ona na dwa różne rodzaje. W domu ucznia, ale i przez Internet. Możesz na tym zarabiać 35 złotych netto za 1 godzinę zegarową. Jeden warunek, jaki musisz spełniać to znać jeden z danych przedmiotów na wysokim poziomie. Nic nie stoi na przeszkodzie, byś uczył kilku przedmiotów.

4. Usługi IT.

Jest to jeden z najbardziej płatnych zawodów. Tutaj najlepiej jeszcze posiadać jakiś dokument czy to zwykły kurs, czy to kurs o mocy specjalisty. Wówczas będziesz mógł liczyć na wielu to klientów. Z roku na rok jest coraz to większe zapotrzebowanie na usługi IT, ponieważ technologia wciąż idzie do góry.

3. Kawiarnia lub lodziarnia.

Restauracja jest mocno droga, ponieważ najtańsze koszty wahają się od 100 do nawet 500 tysięcy złotych. Jednak jest coś o wiele tańszego w tej dziedzinie. Kawiarnia, czy też lodziarnia są, to tanie koszty otwarcia a wahają, sie one od 5 do 10 tysięcy zlotych najniższym kosztem.

2. Instruktor fitness.

Masz zamiłowanie do sportu? Kulturystyki i fitnessu? To tutaj nie musisz posiadać szkoły ani bardzo wysokich umiejętności. Wystarczy, że wiesz co jet najlepsze i jak ćwiczyć poprawnie a też wiesz jak zacząć kierować swoich podopiecznych. Ów instruktor od jednego treningu może wziąć nawet 200 złotych netto.

1. Sklep Internetowy w dropshipping

Jest to tak naprawdę najtańsza opcja, dlatego też pojawiła się na 1 miejscu. Samo kupienie na jakiejś platformie oprogramowania i wynajęcie hurtowni w dropshipping kosztuje Cię tylko 200 złotych miesięcznie. Wiadomo, podczas zmiany strony czy oprogramowania na lepszy kwota wyjdzie większa. Jednakże na start wydajesz jedynie 300/400 złotych a miesięczne koszty to od 100 do 200 złotych najniższym kosztem bez ów kampanii reklamowej płatnej.